FOTOMAT je najrýchlejšia tlač fotiek z mobilu a VŽDY PO RUKE!

V čom je FOTOMAT iný, ako podobné služby? V mnohých veciach. Ale za našu najväčšiu devízu považujeme to, že sme vám vždy po ruke. V aplikácii vo vašom mobile a na mape, kde vidíte najbližší kiosk na tlač fotiek vo vašom okolí, ale aj kompletné pokrytie, aké naša sieť má. A to nie je všetko.

Okrem toho, že naším zámerom bolo byť vám k dispozícii naozaj všade, zamerali sme sa na jednoduchosť a praktickosť, akú v živote všetci vítame. Ale poďme od začiatku. Ak si do vášho mobilu stiahnete aplikáciu FOTOMAT, sami veľmi rýchlo zistíte, že jej používanie je naozaj intuitívne a jednoduché. Nielen na prácu s fotografiami, ale aj pri zadávaní objednávky, či pri práci so samoobslužným kioskom a najmä pri platbe.

Kľúčom totiž naozaj je, že vytlačené fotky viete mať v ruke v priebehu niekoľkých sekúnd a bez asistencie kohokoľvek iného. Vrátane spomínanej platby. Tá totiž prebieha priamo v appke vo forme predplatených kreditov, či klasickej platbe cez platobné brány. Niekoľkými klikmi priamo v mobile. Žiadne ďalšie čakanie. Žiadna hotovosť.

Každý deň fotka zdarma
Ako bonus sme pra vás pripravili koncept FREE FOTO, čo znamená, že každý používateľ FOTOMATU má možnosť každý deň vytlačiť si jednu fotku úplne zdarma. Tu sa však výhody FOTOMATU nekončia.

Žiadne káble
Jednou z najsilnejších výhod FOTOMATU je, že celý proces výberu, úpravy fotiek, prebieha v appke vo vašom mobile. Na samoobslužný kiosk sa nijakým spôsobom nenapájate. Slúži len na to, že do neho zadáte PIN kód, ktorý vám vygeneruje appka po odoslaní objednávky. Po zadaní tohto kódu na displej vám kiosk v priebehu niekoľkých sekúnd vytlačí vaše fotografie.

Vytlač zo života maximum.

Prečítajte si viac

„Fotka mi dala neskutočne veľa a dnes jej to chcem vrátiť“

„Fotka mi dala neskutočne veľa a dnes jej to chcem vrátiť“

... hovorí Juraj Dózsa, zakladateľ FOTOMATU. Pred viac, ako 30 rokmi cvakol svoju prvú fotografiu na Flexaret z roku 1968. Zrkadlovka, negatív, vývojka, zväčšovák a mágia tmavej komory ho očarili na celý život. Tento fotoaparát stále funguje. Dnes fotí, tak ako...

Digitál (takmer) zabil fotografiu

Digitál (takmer) zabil fotografiu

Podľa štatistík sa zhruba od roku 2005 presunuli naše spomienky do digitálneho priestoru. Práve v tom čase sa začal boom smartfónov a digitálne fotoaparáty pomaly odchádzali z mainstreamu, kde ich nemilosrdne nahradili práve mobilné telefóny s premysleným systémom ich...

Fotíte pre ostatných, alebo PRE SEBA?

Fotíte pre ostatných, alebo PRE SEBA?

Keď Francúz Joseph Nicéphore Niépce v roku 1826 vytvoril prvú fotografiu na svete, určite ani len netušil, ako sa z jeho vynálezu stane jeden z najzásadnejších fenoménov nasledujúcich storočí. Dnes už fotíme všetci a všetko a keďže naše icloudy majú neobmedzené...