FOTOMAT je najrýchlejšia tlač fotiek z mobilu a VŽDY PO RUKE!

V čom je FOTOMAT iný, ako podobné služby? V mnohých veciach. Ale za našu najväčšiu devízu považujeme to, že sme vám vždy po ruke. V aplikácii vo vašom mobile a na mape, kde vidíte najbližší kiosk na tlač fotiek vo vašom okolí, ale aj kompletné pokrytie, aké naša sieť má. A to nie je všetko.

Okrem toho, že naším zámerom bolo byť vám k dispozícii naozaj všade, zamerali sme sa na jednoduchosť a praktickosť, akú v živote všetci vítame. Ale poďme od začiatku. Ak si do vášho mobilu stiahnete aplikáciu FOTOMAT, sami veľmi rýchlo zistíte, že jej používanie je naozaj intuitívne a jednoduché. Nielen na prácu s fotografiami, ale aj pri zadávaní objednávky, či pri práci so samoobslužným kioskom a najmä pri platbe.

Kľúčom totiž naozaj je, že vytlačené fotky viete mať v ruke v priebehu niekoľkých sekúnd a bez asistencie kohokoľvek iného. Vrátane spomínanej platby. Tá totiž prebieha priamo v appke vo forme predplatených kreditov, či klasickej platbe cez platobné brány. Niekoľkými klikmi priamo v mobile. Žiadne ďalšie čakanie. Žiadna hotovosť.

Každý deň fotka zdarma
Ako bonus sme pra vás pripravili koncept FREE FOTO, čo znamená, že každý používateľ FOTOMATU má možnosť každý deň vytlačiť si jednu fotku úplne zdarma. Tu sa však výhody FOTOMATU nekončia.

Žiadne káble
Jednou z najsilnejších výhod FOTOMATU je, že celý proces výberu, úpravy fotiek, prebieha v appke vo vašom mobile. Na samoobslužný kiosk sa nijakým spôsobom nenapájate. Slúži len na to, že do neho zadáte PIN kód, ktorý vám vygeneruje appka po odoslaní objednávky. Po zadaní tohto kódu na displej vám kiosk v priebehu niekoľkých sekúnd vytlačí vaše fotografie.

Vytlač zo života maximum.

Prečítajte si viac

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...