KAM s tlačenými fotkami? Všade!

Fotenie a úprava fotiek je dnes najbežnejšia aktivita, ktorú robia naše prsty v mobile. Máme oveľa väčšiu šancu zachytiť vysnívaný záber či neopakovateľný zážitok ako kedysi s foťákom. Čo bola kedysi fikcia, dnes je už realita, fotky si môžete hneď vytlačiť vo FOTOMAT kiosku! A to za pár sekúnd, od ich cvaknutia. A na čo všetko svoje tlačené obrázky využiť?

Milý darček
Ukážte na človeka, ktorého by nepotešil milý okamih zvečnený na vytlačenom obrázku. Váš blízky už na danú chvíľu možno celkom zabudol alebo ani nevie, že ste ju vlastne odfotili. A vy mu ju oživíte v pamäti. A darujete!

Cenný album
Nedôsledne zálohované fotky v počítači či na cloude môžu ľahko spadnúť do digitálnej čiernej diery a vy o ne nenávratne prídete. Ruku na srdce, komu sa to už nestalo? Série vytlačených záberov však stratíte málokedy, aj keď sa sem-tam nejaký zapatroší. O to istejšie, keď ich máte podľa rokov alebo udalosti zoradené v albumoch.

Originálna pozvánka
Chcete niekoho milo a vtipne prekvapiť alebo mu niečo pripomenúť? Udalosť, sľub, aj povinnosť v domácnosti. Alebo len tak podpichnúť kolegu? Ideálna je na to fotka alebo obrázkový vtip s pridaným textom (funkciu textu v obrázku už má každý moderný telefón).

Osobná dekorácia
Čo viac môže zútulniť osobný priestor ako srdcu blízke šťastné momenty? Motivujú, upokojujú a inšpirujú do budúcnosti. Či už si ich vystavíte doma alebo okolo pracovného miesta, kde vám pripomínajú súkromie.

Romantické vyznanie
Nielen poteší, ale možno aj dojme a vypovie niečo, čo nám pri osobnom stretnutí nejde na jazyk. Citát, báseň, text obľúbenej pesničky či spoločný dialóg, ktorý vám utkvel. Venovať ho blízkemu v obálke je niečo celkom iné ako ho len tak poslať online. Dotyčný si odkaz aj gesto určite dlhšie zapamätá aj v ňom silnejšie zarezonuje..

Za pár sekúnd od cvaknutia máte vytlačené fotky

Prečítajte si viac

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...