Ozdobte si byt fotkami. Na tieto NEPOTREBUJETE RÁM

Nie všetky obľúbené fotky a obrázky treba klincovať do steny. Časom vás môžu omrzieť alebo zmeníte interiér a už vám doň nezapasujú. Kam ich umiestniť bez klinca a kladiva, aby pôsobili nielen esteticky, ale aj moderne, sviežo a mohli ste s nimi kedykoľvek manipulovať?

Na svetelnú reťaz
Svetelné LED reťaze dnes lacno kúpite v každom dobrom (nielen) nábytkovom e-shope. Bodové svetielka vedia zútulniť každú domácnosť a na počkanie vykúzliť sviatočnú a intímnu atmosféru. Tak prečo na ne nezavesiť obľúbené momentky! Nič nie je jednoduchšie.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, svetelnú reťaz, spinky alebo štipce.

Na „vešiak“ do vysúvacieho rámu
Namiesto stabilného rámu a klinca použite vysúvací rámik, do ktorého fotku/plagát/citát len zasuniete. Dá sa často meniť a pôsobí sviežo. Ideálne do kancelárie.
ČO POTREBUJETE: fotku v rozmere A4, vysúvaciu lištu – napríklad z papierového bloku či kalendára, háčik do steny.

Na rastlinu či samorast
Ideálne sú na to pekne klenutej suchej vetve, ale fantázii sa medze nekladú a unesie ich aj pekný živý fikus. Fotky na ne jednoducho na šnúrkach zavesíte.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, rastlinu, špagát, lepidlo alebo spinky na pridržanie.

Do spony/držiaka
Na stole fotky rýchlo upevníte vložením do stojacej spony či dreveného držiaka na dokumenty či reštauračné menu.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, stojaci držiak.

Priamo na stenu
Na kachličky, tehlovú či čistú stenu upevníte fotky neškodnou papierovou páskou.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, papierová lepiaca páska, pravítko.

Na magnetickú tabuľu
Máte chladničku, ktorá je vstavá s drevenými dvierkami a v kuchyni žiadne miesto, kam upevniť magnetky z dovolenky prípadne fotky? Existujú predsa úžasné a sexi magnetické tabule do interiérov, ktoré vám zachránia vaši fotkovú galériu.
ČO POTREBUJETE: Fotky, magnetický fotorámik od Fotomatu

Do Fotomat rámika
Vytvorili sme vkusný kovový aj plastový fotorámik zo zbytkového materiálu pri výrobe fotomatu. Vaša fotografia tak zostane “ v rodine“ fotomat eko-friendly produktov.
ČO POTREBUJETE: malé aj veľké fotky, FOTOMAT rámik

Fotky patria na poličku, na stenu, do rámika… všade, kde vyniknú.

Prečítajte si viac

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...