Ozdobte si byt fotkami. Na tieto NEPOTREBUJETE RÁM

Nie všetky obľúbené fotky a obrázky treba klincovať do steny. Časom vás môžu omrzieť alebo zmeníte interiér a už vám doň nezapasujú. Kam ich umiestniť bez klinca a kladiva, aby pôsobili nielen esteticky, ale aj moderne, sviežo a mohli ste s nimi kedykoľvek manipulovať?

Na svetelnú reťaz
Svetelné LED reťaze dnes lacno kúpite v každom dobrom (nielen) nábytkovom e-shope. Bodové svetielka vedia zútulniť každú domácnosť a na počkanie vykúzliť sviatočnú a intímnu atmosféru. Tak prečo na ne nezavesiť obľúbené momentky! Nič nie je jednoduchšie.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, svetelnú reťaz, spinky alebo štipce.

Na „vešiak“ do vysúvacieho rámu
Namiesto stabilného rámu a klinca použite vysúvací rámik, do ktorého fotku/plagát/citát len zasuniete. Dá sa často meniť a pôsobí sviežo. Ideálne do kancelárie.
ČO POTREBUJETE: fotku v rozmere A4, vysúvaciu lištu – napríklad z papierového bloku či kalendára, háčik do steny.

Na rastlinu či samorast
Ideálne sú na to pekne klenutej suchej vetve, ale fantázii sa medze nekladú a unesie ich aj pekný živý fikus. Fotky na ne jednoducho na šnúrkach zavesíte.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, rastlinu, špagát, lepidlo alebo spinky na pridržanie.

Do spony/držiaka
Na stole fotky rýchlo upevníte vložením do stojacej spony či dreveného držiaka na dokumenty či reštauračné menu.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, stojaci držiak.

Priamo na stenu
Na kachličky, tehlovú či čistú stenu upevníte fotky neškodnou papierovou páskou.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, papierová lepiaca páska, pravítko.

Na magnetickú tabuľu
Máte chladničku, ktorá je vstavá s drevenými dvierkami a v kuchyni žiadne miesto, kam upevniť magnetky z dovolenky prípadne fotky? Existujú predsa úžasné a sexi magnetické tabule do interiérov, ktoré vám zachránia vaši fotkovú galériu.
ČO POTREBUJETE: Fotky, magnetický fotorámik od Fotomatu

Do Fotomat rámika
Vytvorili sme vkusný kovový aj plastový fotorámik zo zbytkového materiálu pri výrobe fotomatu. Vaša fotografia tak zostane “ v rodine“ fotomat eko-friendly produktov.
ČO POTREBUJETE: malé aj veľké fotky, FOTOMAT rámik

Fotky patria na poličku, na stenu, do rámika… všade, kde vyniknú.

Prečítajte si viac

Fotomat zažiaril na Starmus VII: Spojili sme vedu a mobilné technológie!

Fotomat zažiaril na Starmus VII: Spojili sme vedu a mobilné technológie!

FOTOMAT mal tú česť zúčastniť sa prestížnej vedecko-kultúrnej akcie STARMUS VII, ktorá sa konala v Bratislave a trvala celý týždeň. Naša služba, ktorá umožňovala tlač fotografií priamo z mobilných zariadení, sa tešila veľkému záujmu, a to nielen zo strany laureátov...

Vytlač si najviac fotiek a my ťa odmeníme!

Vytlač si najviac fotiek a my ťa odmeníme!

Chceš mať neustály prísun Fotocoinov na tlač fotiek z mobilu? Stačí si denne tlačiť fotky vo FOTOMATE a my tvoju aktivitu odmeníme a vrátime ti Fotocoiny! Spúšťame súťaž o Fotocoiny! Odmeníme TOP 10 z vás, ktorí si denne vytlačíte najviac fotiek. Výhercov budeme...

Megaúspech FOTOMATU na Pohoda festivale 2022

Megaúspech FOTOMATU na Pohoda festivale 2022

… a hneď prvý deň! Vedeli sme, že ste fanúšikmi papierovej fotky! V stánku FOTOMAT nájdete až tri naše mašinky na tlač fotiek, najfotogenickejšie hostesky, ale aj rekvizity a nekonečný fotopapier. Áno, nekonečný, splníme každé fotoprianie. Nikto domov neodíte bez...