Ozdobte si byt fotkami. Na tieto NEPOTREBUJETE RÁM

Nie všetky obľúbené fotky a obrázky treba klincovať do steny. Časom vás môžu omrzieť alebo zmeníte interiér a už vám doň nezapasujú. Kam ich umiestniť bez klinca a kladiva, aby pôsobili nielen esteticky, ale aj moderne, sviežo a mohli ste s nimi kedykoľvek manipulovať?

Na svetelnú reťaz
Svetelné LED reťaze dnes lacno kúpite v každom dobrom (nielen) nábytkovom e-shope. Bodové svetielka vedia zútulniť každú domácnosť a na počkanie vykúzliť sviatočnú a intímnu atmosféru. Tak prečo na ne nezavesiť obľúbené momentky! Nič nie je jednoduchšie.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, svetelnú reťaz, spinky alebo štipce.

Na „vešiak“ do vysúvacieho rámu
Namiesto stabilného rámu a klinca použite vysúvací rámik, do ktorého fotku/plagát/citát len zasuniete. Dá sa často meniť a pôsobí sviežo. Ideálne do kancelárie.
ČO POTREBUJETE: fotku v rozmere A4, vysúvaciu lištu – napríklad z papierového bloku či kalendára, háčik do steny.

Na rastlinu či samorast
Ideálne sú na to pekne klenutej suchej vetve, ale fantázii sa medze nekladú a unesie ich aj pekný živý fikus. Fotky na ne jednoducho na šnúrkach zavesíte.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, rastlinu, špagát, lepidlo alebo spinky na pridržanie.

Do spony/držiaka
Na stole fotky rýchlo upevníte vložením do stojacej spony či dreveného držiaka na dokumenty či reštauračné menu.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, stojaci držiak.

Priamo na stenu
Na kachličky, tehlovú či čistú stenu upevníte fotky neškodnou papierovou páskou.
ČO POTREBUJETE: malé fotky, papierová lepiaca páska, pravítko.

Na magnetickú tabuľu
Máte chladničku, ktorá je vstavá s drevenými dvierkami a v kuchyni žiadne miesto, kam upevniť magnetky z dovolenky prípadne fotky? Existujú predsa úžasné a sexi magnetické tabule do interiérov, ktoré vám zachránia vaši fotkovú galériu.
ČO POTREBUJETE: Fotky, magnetický fotorámik od Fotomatu

Do Fotomat rámika
Vytvorili sme vkusný kovový aj plastový fotorámik zo zbytkového materiálu pri výrobe fotomatu. Vaša fotografia tak zostane “ v rodine“ fotomat eko-friendly produktov.
ČO POTREBUJETE: malé aj veľké fotky, FOTOMAT rámik

Fotky patria na poličku, na stenu, do rámika… všade, kde vyniknú.

Prečítajte si viac

„Fotka mi dala neskutočne veľa a dnes jej to chcem vrátiť“

„Fotka mi dala neskutočne veľa a dnes jej to chcem vrátiť“

... hovorí Juraj Dózsa, zakladateľ FOTOMATU. Pred viac, ako 30 rokmi cvakol svoju prvú fotografiu na Flexaret z roku 1968. Zrkadlovka, negatív, vývojka, zväčšovák a mágia tmavej komory ho očarili na celý život. Tento fotoaparát stále funguje. Dnes fotí, tak ako...

Digitál (takmer) zabil fotografiu

Digitál (takmer) zabil fotografiu

Podľa štatistík sa zhruba od roku 2005 presunuli naše spomienky do digitálneho priestoru. Práve v tom čase sa začal boom smartfónov a digitálne fotoaparáty pomaly odchádzali z mainstreamu, kde ich nemilosrdne nahradili práve mobilné telefóny s premysleným systémom ich...

Fotíte pre ostatných, alebo PRE SEBA?

Fotíte pre ostatných, alebo PRE SEBA?

Keď Francúz Joseph Nicéphore Niépce v roku 1826 vytvoril prvú fotografiu na svete, určite ani len netušil, ako sa z jeho vynálezu stane jeden z najzásadnejších fenoménov nasledujúcich storočí. Dnes už fotíme všetci a všetko a keďže naše icloudy majú neobmedzené...