FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu.

Cez pražské ateliéri v Barrandove sa dostal na parížsku pobočku americkej spoločnosti 20th Century Fox. Prežil občiansku vojnu v Španielsku, aby sa ocitol až v Londýne.

Písal sa rok 1949 a Dežo bol už známy v najvyšších kruhoch šoubiznisu. Dvorný fotograf The Beatles, fotograf svetových hviezd.

Navštívte jeho rodný dom, pamätnú izbu, alebo sa rovno ubytujte v apartmáne a vytlačte si vo FOTOMATE fotopamiatku. Pamätná izba je otvorená každú sobotu a nedeľu od 10:00 – 16:00.

Prečítajte si viac

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...

Fresh Corner na Slovnaft pumpách, to je káva a vytlačená fotka

Fresh Corner na Slovnaft pumpách, to je káva a vytlačená fotka

Lockdown nám síce zviazal ruky, no stále je miesto, kde si môžete prísť osobne pre vaše vytlačené fotky. V spolupráci so Slovnaftom sme umiestnili naše samoobslužné Fotomaty na vybrané pumpy do Fresh Cornerov po celom Slovensku. Viete sa k nim dostať počas dňa aj...