Najkrajšie jarné zábery, ktoré si TREBA VYTLAČIŤ!

Ráno fotka v mobile, večer v ruke vďaka FOTOMAT kiosku. Čo najkrajšie odfotiť na jar? Rozkvitnutá čerešňa s pozadím neba. Sýta ružová s jasnou bledomodrou skvele kontrastne vyniknú. Alebo čo tak makro kvetu či hmyzu na kvete. Stačí ísť do parku či na lúku a keď dobre zaostríte, máte to za pár minút.

Lúče predierajúce sa stromami skúste uloviť podvečer, keď bude slnko nízko. Máme aj ďalší tip, presvetlené steblá trávy. Jednoduchý záber živých a šťavnatých farieb, na ktorom kompozične takmer nemôžete nič pokaziť. Dážď na okne s výhľadom ste možno už fotili. Ak nie, tak do toho! Pôsobí príjemne nostalgicky a vytlačená fotka zapasuje do ktorejkoľvek miestnosti. Rozviate lupene či peľové zrnká vám najrýchlejšie zaručí rozfúknutá odkvitnutá púpava.Vtáčia búdka na rozkvitnutom strome je roztomilá. Rovnako aj lúka za svitania. Trošku si privstaňte.

Svitanie slnka dokáže vyčariť často ešte krajšie farby ako západ, najmä do oranžova odetej prírody. Detail kvetu vo vlasoch je romantický záber. Najkrajšie vynikne na vlasoch kontrastnej farby. Pekne nasvietený a ak sú vlasy pekné, tak aj vo vysokom priblížení. A náš posledný jarný tip je napr. kvet vo váze s pozadím. Tých máte na jar doma určite neúrekom. Vizuálne zaujme výrazný rezaný kvet v transparentnej váze na farebnom pozadí alebo vo farebnej váze na svetlom pozadí.

Najkrajšie fotky sú tie vytlačené.

Prečítajte si viac

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...