Nie, fotografom nemôže BYŤ KAŽDÝ bez tréningu

Okrem poskytnutia kvalitnej a rýchlej služby chce FOTOMAT vzdelávať a dávať tipy, ako urobiť lepšie fotky mobilom, ktorý sa stal každodenným fotoaparátom modernej doby. Je vždy s nami a svojou kvalitou dokáže konkurovať fotoaparátom, no prezeraniu fotiek v albume, na nástenke, či v rámiku na stole, sa obrazovka nevyrovná. Fotografom môže byť každý, keď vie, ako na to.

Preto je zámerom nášho blogu vzdelávať a ponúkať užitočné rady a tipy, ako urobiť dokonalé zábery mobilom, ako fotografie upravovať, ale aj mnoho ďalšieho zaujímavého obsahu, ktorý budeme tvoriť v spolupráci s profesionálmi v oblasti fotografie. Nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Byť fotografom je totiž dnes už jedno z bežných detských vysnívaných povolaní.

V neposlednom rade je FOTOMAT komunita, ktorá sa vyznačuje množstvom aktivít, kampaní, súťaží a príležitostí o ktorých budeme pravidelne informovať na našej webstránke či sociálnych sieťach. Pridajte sa medzi nás, stiahnite si aplikáciu a objavte čaro fotografie vďaka najjednoduchšiemu spôsobu ich tlače, aký tu kedy bol.

Fotografom môže byť každý, keď vie, ako na to.

Prečítajte si viac

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana. Hoci očkovanie nie je práve príjemná...