Tlačením FOTIEK sme potešili zdravotníkov aj zaočkované detičky

FOTOMAT sa rozhodol spríjemniť očkovanie detí nielen samotným drobčekom, ale aj ich rodičom a zdravotníkom. Za každú včeličku dostali vytlačenú fotku. Tešili nás zástupy ako na fotky, tak na balónové zvieratká Kúzelníka Talostana.

Hoci očkovanie nie je práve príjemná aktivita, žiadne z detí nemalo na tvári toľko slzičiek, ktoré by sme nevedeli usušiť. A skutočne nám na to stačili fotky, ktoré si tlačili rodičia s ratolesťami odfotenými na mieste, alebo siahli hlbšie do archívu v telefóne a našli fotošperky, ktoré ich potešil aj vytlačené na papieri.

Deti nie sú na papierové fotky také zvyknuté, o to väčší bol o ne záujem. Najbližšie sa vidíme pri očkovaní 14. 1. v Banskej Bystrici a 17. 1. 2021 v Očkovacom centre v Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.  

Fotky patria na papier…

Prečítajte si viac

Oslavy 110. výročia narodenia Deža Hoffmanna a FOTOMAT bol pri tom!

Oslavy 110. výročia narodenia Deža Hoffmanna a FOTOMAT bol pri tom!

Len nedávno uplynulo už 110. rokov od narodenia tejto svetovej legendy s koreňmi na Slovensku. A pamiatku v jeho rodnom dome si prišla uctiť vážená, nielen slovenská smotánka. A FOTOMAT bol pri tom! Program plný krásnych fotiek a spomienok na famóznu kariéru svetového...

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

FOTOMAT už aj v mekke fotografov!

The Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Marilyn Monroe, Robert Capa či Ernest Hemingway. Viete kto ich spája? Fotograf Dežo Hoffman, rodák z Banskej Štiavnice. Návševníci jeho rodného domu a aj hostia apartmánu zaručene bez fotky neodídu. Cez pražské ateliéri v...