Fotodiamanty: Diamantový šperk od DIC už pozná majiteľa!

Očarujúci tancujúci diamant na striebornej retiazke, prívesok Ginger bude krásny darček, ktorý si odnesie náš výherca, ktorým je Richard Koller. Prečo je tancujúci prívesok Ginger taký výnimočný? Má svoju históriu, ktorá siaha do 30. rokov minulého storočia, do časov, keď tanečný film bol v Hollywoode vyvažovaný zlatom.

Foto: DIC

Diváci ho milovali, aj jeho hlavných protagonistov, z najpopulárnejšieho tanečného páru Freda Astaira a Ginger Rogers sa stali hviezdy, ktorých sláva pretrvala až dodnes. Naučili svet milovať tanec a svet im dal zato nesmrteľnosť, ktorá sa pretavila aj do diamantu.

Foto: Wikipedia

Tancujúci diamant Ginger od DIC je spomienka na najkrajšie roky zábavy, luxusu a bohatstva, ktorý aj tebe môže pritancovať do života! Viac o prívesku TU.

Pravidlá súťaže:
Vytlač si FREE FOTO a naskenuj QR kód z vouchra v appke FOTOMATU a si v hre. Platí pre súťažiacich, ktorí majú zakúpené predplatné Single alebo Family. BONUS pre návštevníkov DIC showroomu (Krasovského 13 v Bratislave)! Ak prídeš osobne a naskenuješ si voucher vytlačený v DIC showroome, zaradíme ťa do súťaže aj bez predplatného.

Súťaž prebiehala od 7. 3.-20.3. 2022.

ŠTATÚT SÚŤAŽE